Reference

Právě se účastním cyklu kurzů Manažerský Mix a jsem opravdu nadšená. Témata jsou navržená tak, aby v co nejkratším čase obsáhla zásadní činnosti každého managera. Paní Roldánová rozkrývá taje a úskalí manažerského řemesla s lehkostí a patřičným nadhledem. Na jakoukoliv situaci umí dát praktickou pomůcku, takže teorie přechází do praxe velmi snadno. Jsou to školení, kdy se člověk nedívá na hodinky a naopak není času dostatek. Účast na tomto kurzu je velkým přínosem nejen pro mne co by manažerku ale i pro mou osobu.

Radka Rossmanitová, jednatelka brm s.r.o.

V minulém roce jsem pracovala s Ing. Vlaďkou Roldánovou na tom, abych zlepšila některé ze svých přístupů k řešení jak pracovních tak osobních situací formou koučování. V průběhu koučování mi Vlaďka poskytla jednak rozšířené spektrum pohledů na různé situace, u kterých jsem sice řešení věděla, ale nebyla jsem je schopná realizovat nebo dotáhnout do konce tak, abych byla spokojená. Využila jsem možnosti a účastnila se i jednoho otevřeného vzdělávacího kurzu na téma Řízení změny. Musím říci, že i tento kurz měl zcela jiný úhel pohledu na to, jakým způsobem řídit změny a velice mi pomohl s řízením změn nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.

Lenka Vávrová, personální manžerka Schneider Electrics a.s.

Vlaďky Roldánové si moc vážím pro její profesionalitu i hluboké osobní zkušenosti, které z ní vnímám jak na kurzech, tak i při každém koučovacím setkání. Vážím si toho, že si sama mnohé prožila a zkušenosti ze své cesty dokáže zaintegrovat a poskytnout nadhled. A tak může být rádcem i lidem, kteří si procházejí i hlubokými spirituálními krizemi. A v tomto Vlaďce důvěřuji. Až mě překvapila hloubka, do které byla schopna nahlédnout jak na kurzech, tak při koučování. Líbí se mi její pochopení způsobu, jakým koučování funguje (vede), a také schopnost hlubokého náhledu na systémy, které se v lidských životech dějí.

Jana Langerová, manažerka prodejní sítě GreenWays International s.r.o

Spolupráce s Vlaďkou Roldánovou mi přinesla schopnost nahlížet své životní situace reálně. Někdy to pro mě bylo překvapení nepříjemné, někdy zas příjemné, každopádně to ve všech případech vedlo k vyšší kvalitě života, protože už nemám tendenci tvořit si iluze (to mi šlo předtím opravdu moc dobře) a nepadám tudíž z takových výšek "na hubu". Vyzkoušela jsem si, že je důležité a dobré vědět co chci a znát dobře sebe, abych mohla reálně posoudit, zda mé chtění je v souladu s mou osobností a dále vím, jak se z tohoto chtění tvoří Záměr a jak se s ním dál zachází, aby vyšel.

Berenika Maněnová, GreenWays International s.r.o.

Velmi oceňuji, že lektorský přístup Vlaďky Roldánové nevychází pouze ze standartních postupů využívaných obvykle školiteli. Svým vedením dokáže, že danou problematiku pojmete v daleko širších souvislostech, než jaké si při prvotní definici toho, čeho chcete dosáhnout, dovedete představit. Její pohled na vedení a řízení lidí není pouze o poučkách z knih a číslech, ale díky spolupráci s ní si urovnáte daleko víc, než byste čekali.

Kateřina Gaislerová, spoluvlastnice Elektopřístroj s.r.o.